Centres educatius participants

BARCELONA
CENTRE EDUCATIU DISTRICTE O MUNICIPI DE MOSTREIG DATA DE L’ACTIVITAT
Escola Mestral Sant Feliu de Llobregat 22 octubre 2018
Institut Poeta Maragall Eixample (BCN) 25 octubre 2018
Col·legi Verge de la Salut Sant Feliu de Llobregat 6 noviembre 2018
Col·legi Lestonnac Eixample (BCN) 15 novembre 2018
Escola Virolai Gràcia (BCN) 22 y 23 novembre 2018
Escola Sant Gregori Sant Gervasi (BCN) 27 novembre 2018
Institut Juan Manuel Zafra Sant Martí (BCN) 28 novembre 2018
Col·legi Kostka Gràcia (BCN) 29 novembre 2018
Escola Projecte Sant Gervasi (BCN) 4 desembre 2018
Escola FEDAC Horta
Horta-Guinardó (BCN) 10 desembre 2018
Escola FEDAC Sant Andreu Sant Andreu (BCN) 11 i 12 desembre 2018
Institut Joan d’Àustria Sant Martí (BCN) 13 desembre 2018
Escola Betania Patmos Sant Gervasi (BCN) 14 desembre 2018
Escola FEDAC Horta Horta-Guinardó (BCN) 17 desembre 2018
Escola IPSI
Eixample (BCN) 18 desembre 2018
Institut Rubió i Tudurí Sants-Montjuïc (BCN) 19 desembre 2018
Escola Isabel de Villena Esplugues de Llobregat 14 i 15 gener 2019
Col·legi Natzaret Esplugues de Llobregat 17 gener 2019
Col·legi Sant Gabriel Viladecans Viladecans 18 gener 2019
Institut Escola La Mina Sant Adrià de Besós 23 gener 2019
Institut Príncep de Viana
Sant Andreu (BCN) 29 gener 2019
Institut Sant Andreu
Nou Barris (BCN) 31 gener 2019
Institut Sant Andreu Nou Barris (BCN) 5 febrer 2019
Escola Sant Ramon Nonat Les Corts (BCN) 8 febrer 2019
Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet 20 febrer 2019

 

MADRID
CENTRE EDUCATIU DISTRICTE DE MOSTREIG DATA DE L’ACTIVITAT
Colegio Zazuar Villa de Vallecas 16 octubre 2018
Colegio Montserrat. Fuhem Retiro 30 octubre 2018
IES Mirasierra Fuencarral-El Pardo 31 octubre 2018
Colegio Menesiano Salamanca 7 novembre 2018
Colegio Areteia Barajas 12 i 13 novembre 2018
Colegio Nazaret-Oporto Carabanchel 23 novembre 2018
IES El Espinillo Villaverde 28 novembre 2018
Colegio Santa Mónica Vicálvaro 3 i 4 desembre 2018
Colegio Ágora Ciudad Lineal 5 desembre 2018
IES El Espinillo Villaverde 12 desembre 2018
IES San Isidro Centro 13 desembre 2018
IES Joaquín Rodrigo Villa de Vallecas 14 desembre 2018
Colegio Marianista Hermanos Amorós Carabanchel 19 desembre 2018
Colegio Sagrado Corazón de Jesús Puente de Vallecas 10 gener 2019
IES Gómez-Moreno San Blas-Canillejas 11 gener 2019
Colegio Rafael Ybarra Usera 16 gener 2019
Colegio Los Tilos Villa de Vallecas 17 gener 2019
Colegio Arcángel Rafael
Latina 22 i 23 gener 2019
IES Francisco de Goya – La Elipa Ciudad Lineal 24 gener 2019
Colegio Areteia Barajas 28 gener 2018
CEPA Daoiz y Velarde Villaverde 31 gener 2019
IES Santa Teresa de Jesús Arganzuela 1 febrer 2019
Colegio El Valle Sanchinarro Hortaleza 4 febrer 2019
IES Nuestra Señora de la Almudena Tetuán 5 febrer 2019
Colegio Corpus Christi San Blas-Canillejas 6 i 7 febrer 2019
Colegio El Valle Sanchinarro Hortaleza 11 febrer 2019
Colegio Inmaculada Concepción Chamberí 12 febrer 2019
IES Joaquín Rodrigo Vicálvaro 13 febrer 2019
Colegio La Salle Sagrado Corazón de Jesús
Fuencarral-El Pardo 21 febrer 2019
Colegio La Salle Sagrado Corazón de Jesús Moncloa-Aravaca 22 febrer 2019
IES Santamarca Chamartín 5 març 2019
Colegio Divina Pastora Vallecas Puente de Vallecas 7 març 2019
IES Cardenal Cisneros Latina 11 març 2019
Colegio La Salle Sagrado Corazón de Jesús
Moncloa-Aravaca 13 març 2019
Colegio Sagrado Corazón de Jesús Moratalaz 15 març 2019